Główna Firma Współpraca Oferta Cennik Kontakt
Pranie tapicerki samochodowej

Przeciętnie Polak kupuje samochod na okres ok 5 lat. Wyobraźmy sobie, że korzystamy z pojazdu tylko jeżdżąc i wracając z pracy. W przeciągu 5 lat zasiadamy wtedy w fotelu ok 2600 razy, wnosząc do niego wszelkie zanieczyszczenia z zewnątrz. Nawet gdy samochód stoi w garażu lub na parkingu nieużywany, nie jest odizolowany od unoszącego się w powietrzu kurzu, pyłków i spalin. Wystarczy zauważyć jak często zachodzi potrzeba umycia białego samochodu w dużym miescie. Wszystkie zanieczyszczenia osadzające się na karoserii samochodu, osadzają się również na tapicerce samochodowej, dywanikach, wykładzinach. Po kilku latach, tapicerka zupełnie nie przypomina tej, którą widzielimy po zakupie auta. Proponujemy kompleksowe pranie tapicerki samochodowej. Dizęki nam, twoje auto będzie wyglądać jak nowe.

Czyszczenie odbywa się przy użyciu urządzenia piorącego firmy Kärcher. Zaletą stosowania sprzętu tej firmy jest brak ryzyka powstania zacieków oraz pozostawienia dużej iloci wody "w fotelach", bowiem agregat odsysa ok 80% wody. Środki chemiczne, któe wykorzustujemy są przeznaczone wyłącznie do rpania tapicerek samochodowych. Są bardzo skuteczne - usuwają zabrudzenia wynikające z użytkowania samochodu oraz wszystkie plamy. Ponadto pozostawiają po sobie przyjemny zapach.

Standardowa usługa zawiera:

Dodatkowo na życzenie klienta wykonujemy pranie wnętrza bagażnika oraz pranie sufitu.

Koszt usługi wielkoci samochodu oraz stanu jego zabrudzenia. Zapraszam do zapoznania się z poglądowymi cenami na podstronie Cennik.